محل تبلیغات شما

چه لامپی بخریم ؟

 چه لامپی بخریم ؟

سال های زیاد است که روشنایی منزل و محل کارمان با استفاده از لامپ های رشته ای معمولی انجام شده است. لامپ هایی که بسیار پرمصرف هستند، طول عمر کوتاهی دارند و بیشتر انرژی مصرفی خود را به جای نور به گرما تبدیل می کنند. در این روزها و با توجه به این که همه ابعاد زندگی ما با پیشرفت فناوری دچار تغییرات شده اند بهتر است ما نیز جایگزینی مناسب برای لامپ های رشته ای و قدیمی پیدا کنیم و بتوانیم در جواب چه لامپی بخریم ؟ انتخاب درستی باشیم.

خرید لامپ مناسب

شاید در اولین بحث از راهنمای

خرید لامپ ال ای دی باید اشاره کرد که بهترین جایگزین برای لامپ های رشته ای در حال حاضر لامپ ال ای دی باشد. لامپ LED انواع بسیار متنوعی دارد. این لامپ ها با پیشرفت فناوری به شیوه ای نو و کارآمد تولید میشوند. این لامپ ها نه تنها مصرف انرژی بسیار کمتر و بهینه تری را به نسبت لامپ رشته ای دارند، بلکه طول عمر قابل توجهی در حدود ۲۰ سال را نیز دارا هستند.

 

۴ مرحله خرید لامپ ال ای دی

با وجود انواع لامپ‌ ال ای دی متفاوت و برندهای گوناگونی که در بازار روشنایی وجود دارد، خریدن محصول مناسب کار دشواری به‌نظر می‌رسد. خود لامپ LED نیز انواع بسیار متنوعی دارد. علاوه بر شکل و ساختار فیزیکی متفاوت، این لامپ در ویژگی هایی مانند رنگ نور، میزان نوردهی، توان مصرفی، محیط‌های مورد استفاده و کاربری و … تفاوت هایی دارند.

در ادامه ۴ گام خرید یک لامپ مناسب را به شما معرفی می‌کنیم که شامل مراحل زیر است.

  1. داشتن گواهی استاندارد (ایران و اروپا)
  2. انتخاب میزان روشنایی مناسب
  3. انتخاب نوع لامپ
  4. انتخاب رنگ نور لامپ مناسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بتل رپ سیستم های تصفیه آب خانگی و تصفیه آب صنعتی ارز دیجیتال قلمدوش مدرس و مربی کسب و کار و توسعه فردی لینک‌های جالب از سراسر وب بوستر پمپ ♥کارا همراه الماس پایتخت♥ فن پیچ طرفداران محسن چاوشی تکنولوژی تلویزیون